درخت برنامه نینجا بازار آموزش برنامه

درخت: برنامه نینجا بازار آموزش برنامه کشتی کج کشتی کج2017 کشتی کج جدید

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کشور عزیزمان ایران مثل ترکیه فوتبال‌خیز است / سائلام

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب تراکتورسازی، آرتوئرول سائلام در مراسم معارفه خود در جمع مدیریت کلوب و اعضای تیم اظهار کرد: از مدیرعامل کلوب متشکرم که در کنار سم

کشور عزیزمان ایران مثل ترکیه فوتبال‌خیز است / سائلام

سائلام: کشور عزیزمان ایران مثل ترکیه فوتبال خیز است

عبارات مهم : ترکیه

سرمربی تازه تراکتورسازی دلایلش جهت قبول پیشنهاد این تیم را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب تراکتورسازی، آرتوئرول سائلام در مراسم معارفه خود در جمع مدیریت کلوب و اعضای تیم اظهار کرد: از مدیرعامل کلوب متشکرم که در کنار سمت مدیرعاملی، به عنوان یک پدر حرف های خوبی زدند. با وجود حرف هایی که ایشان زدند حرف خاصی ندارم چون ایشان گفتنی ها را گفتند.

کشور عزیزمان ایران مثل ترکیه فوتبال‌خیز است / سائلام

او افزود: در آینده قرار است بیش تر با هم باشیم و حرف های زیادی جهت گفتم داشته باشیم. من به همین خاطر فهرست وار پرسشها و اهداف مهم ام را به شما می گویم.

سرمربی تازه تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: شاید بپرسید آیا من به تبریز آمدم. دوستان من شاهد هستند که از کشورهای قطر، عربستان و حوزه خلیج فارس پیشنهادهایی داشتم ولی کشور عزیزمان ایران مثل کشور ترکیه فوتبال خیز هست، در فوتبال این جا هیجان، شادی، انتظارات و باور وجود دارد به همین علت این تیم را گزینش کردم.

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب تراکتورسازی، آرتوئرول سائلام در مراسم معارفه خود در جمع مدیریت کلوب و اعضای تیم اظهار کرد: از مدیرعامل کلوب متشکرم که در کنار سم

سائلام خطاب به بازیکنان تصریح کرد: تراکتورسازی پتانسیل بزرگی هست. به شما اعتمادی وجود دارد تا جهت این تیم افتخارآفرینی کنید. همه این گزینه ها جهت کادر فنی امتیاز بزرگی محسوب می شود و در کنار آن انتظارات، مسوولیت هایی جهت ما وجود دارد.

او ادامه داد: من در یکی از بازی های اخیر تراکتورسازی، کودکی را دیدم که در قسمت تماشاگران گریه می کرد، قلبم از این اتفاق درد گرفت. چون من کودکان را خیلی دوست دارم و اصلاً نمی خواهم ناراحتی آن ها را بار دیگر ببینم. ان شاءالله دیگر این کودکان را گریان نبینیم و خنده را بر لبان آن ها بیاوریم.

سرمربی ترکیه ای تراکتورسازی گفت: اوضاع فعلی تیم ما مشخص است و به طور حتم شما هم از شرایط فعلی راضی نیستید و هر طور که شده است باید از این شرایط بحرانی خارج شویم. من به همه شما ایمان دارم. وقت زیادی نداریم چون روز جمعه باید نخستین بازی خودمان را انجام دهیم.

کشور عزیزمان ایران مثل ترکیه فوتبال‌خیز است / سائلام

سائلام تأکید کرد: ولی اعتقاد دارم شما هنوز ۵۰ درصد از توانایی های خودتان را استفاده نمی کنید. ازاین بعد باید یک سری کارهایی را با هم انجام دهیم. اول ازهمه این است که باید یک خانواده باشیم، همدیگر را دوست داشته باشیم، با یکدیگر با احترام حرف بزنیم و به یکدیگر کمک کنیم.

وی اظهار کرد: باور کنید که از این لحظه باید با هم زندگی کنیم. منیت را از میان برداریم و ما باشیم. اگر به یکدیگر کمک کنیم و در کنار هم باشیم خواهیم دید که می توانیم از اوضاع فعلی خارج شویم و روزهای بهتری جهت تیم مان ایجاد کنیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب تراکتورسازی، آرتوئرول سائلام در مراسم معارفه خود در جمع مدیریت کلوب و اعضای تیم اظهار کرد: از مدیرعامل کلوب متشکرم که در کنار سم

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: از این به بعد باید با نیت خوب کارهای مان را شروع کنیم و با نیت خوب تا آخرین لحظه بجنگیم و اعتقاد دارم خدا هم به چنین تیمی که نیت خوبی داشته باشد کمک می کند.

سائلام تصریح کرد: حال باید وارد دوران پرتلاطمی شویم. روز جمعه این دوره ما شروع می شود و ۳ ماه طول خواهد کشید که در این ۳ ماه ۱۶ بازی خواهیم داشت. باید از روزهای پرفرازونشیبی عبور کنیم.

کشور عزیزمان ایران مثل ترکیه فوتبال‌خیز است / سائلام

این مربی ترکیه ای عنوان کرد: ما جهت این که این روزها را با موفقیت و به دست آوردن دل هواداران سپری کنیم باید بیش تر و بیش تر تلاش کنیم. در این ۳ ماه می خواهم به طور کامل در اختیار تیم باشید. همه شما بازیکنان انسان های عاقلی هستید. باید یک ارزیابی خوب از گذشته داشته باشید و شرایط را جهت آینده بهتر رقم بزنید.

او گفت: ما از گذشته قرار است درس بگیریم و در آینده از آن استفاده کنیم. بعد ازاین که از این تجربیات به نحو احسن استفاده کردیم باید خاطرات تلخ گذشته را کنار بگذاریم و با امیدواری به آینده بنگریم.

ارتغرول سائلام ادامه داد: ما هم سال های زیادی فوتبال بازی کردیم و می دانید که بعضی بازیکنان به هر علتی در گذشته کم تر بازی کردند یا حتی بازی نکردند. چنین تغییراتی جهت این بازیکنان وقت طلایی محسوب می شود چون همه چیز از صفر شروع می شود و در چشم سرمربی همه در نقطه ابتدایی هستند.

سرمربی تراکتورسازی گفت: همه شما برادران من هستید و حتی در بین شما بازیکنانی هستند که هم سن پسر من هستند. می خواهم همه بدانید هرکسی که خوب بوده و جهت تیم بافایده باشد در کنار ما خواهد ماند چون ما به تراکتور آمدیم تا بافایده واقع شویم.

وی تأکید کرد: به عنوان کسی که مسوولیت دارم و از طرف مدیرعامل گزینش شدم، دیدم که در فرودگاه تبریز هزاران نفر به پیشواز ما آمده بودند. آن ها چه خواسته ای از ما داشتند؟ انتظار داشتند که سرمربی آمده اوضاع تیم ما را اصلاح ببخشد تا شرایط بهتری تجربه کنیم و خنده بر لب های کودکان ما نقش ببندد.

سائلام افزود: ما قرار است این جا به شما کمک کنیم و شما هم قرار است به ما کمک کنید تا ما این تیم را به جایگاهی که لایق آن است برسانیم. در جهت این نشانه همه باید به هم کمک کنیم.

سرمربی تازه تراکتور در آخر گفت: زیاد حرف زدیم. حال باید به تمرین برویم و آماده شویم تا با کمک خداوند به خواسته های مان برسیم و شرمنده هواداران نشویم.

واژه های کلیدی: ترکیه | سرمربی | بازیکنان | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz