درخت برنامه نینجا بازار آموزش برنامه

درخت: برنامه نینجا بازار آموزش برنامه کشتی کج کشتی کج2017 کشتی کج جدید

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه مجدد همسر چهارم یک مرد که دخترخوانده 16 ساله اش را خفه کرد

حکم قصاص نامادری که به اتهام قتل دخترخوانده نوجوانش به قصاص محکوم شده است بود باتوجه به وجود ابهامات در پرونده ازسوی قضات دیوانعالی کشور نقض شد.به همین خاطر او

محاکمه مجدد همسر چهارم یک مرد که دخترخوانده 16 ساله اش را خفه کرد

عبارات مهم : دادگاه

حکم قصاص نامادری که به اتهام قتل دخترخوانده نوجوانش به قصاص محکوم شده است بود باتوجه به وجود ابهامات در پرونده ازسوی قضات دیوانعالی کشور نقض شد.به همین خاطر او و برادرش صبح دیروز بار دیگر در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستادند.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛این جنایت روز 15اردیبهشت سال 86 در شهر ری اتفاق افتاد و به پلیس خبر رسید دختر 16ساله ای به نام «یلدا » در منزل پدرش به نحوه مشکوکی جان باخته هست. ولی دکتر قانونی بعد از بررسی های مقدماتی در محل واقعه علت فوت دختر نوجوان را خفگی تشخیص داد و اعلام کرد او به قتل رسیده است.

بدین ترتیب تحقیقات کارآگاهان جهت رازگشایی از جنایت مرموز شروع شد. تا اینکه بررسی ها نشان داد پدر و مادر دختر نوجوان مدت ها قبل با وجود داشتن دو فرزند به نام های یلدا-مقتول- و پسری به نام احمد از یکدیگر جدا شده است اند. پدر یلدا نیز در چهارمین ازدواجش زنی 36ساله به نام نسرین را جهت زندگی گزینش کرده بود که او هم از ازدواج اولش یک پسر 8 ساله داشت .

محاکمه مجدد همسر چهارم یک مرد که دخترخوانده 16 ساله اش را خفه کرد

در جریان تحقیقات پلیسی، پسرنوجوان نسرین در بازجویی گفت: «آن روز هنگامی که وارد اتاق شدم دیدم مادرم با دایی ام بالای سر خواهر ناتنی ام هستند و گلوی او را فشار می دهند.»

همین بیانات کافی بود تا نامادری یلدا به اتهام قتل و برادرش به اتهام معاونت در قتل بازداشت شوند. ولی نسرین از همان ابتدا دست داشتن در قتل دختر ناتنی اش را انکار کرد و گفت بیگناه هست. ولی با وجود انکارهای این زن، تحقیقات از وی ادامه یافت تا اینکه چندماه پیش او در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد و قضات دادگاه این زن را به قصاص محکوم کردند. ولی این حکم از سوی قضات دیوانعالی کشور نقض شد و بار دیگر نسرین(نامادری) و برادرش در شعبه یازدهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی متین راسخ پای میزمحاکمه ایستادند. ولی این بار پدر یلدا درخواست دیه کرد.

حکم قصاص نامادری که به اتهام قتل دخترخوانده نوجوانش به قصاص محکوم شده است بود باتوجه به وجود ابهامات در پرونده ازسوی قضات دیوانعالی کشور نقض شد.به همین خاطر او

در ادامه دادگاه، برادر یلدا که در وقت قتل تنها هشت سال داشت به قضات دادگاه گفت:« نامادری ما از همان روزی که به عنوان چهارمین همسر با پدرمان ازدواج کرد ما را کتک می زد و واکنش‌ها بدی با من و خواهرم داشت.» سپس نسرین (نامادری) به جایگاه فراخوانده شد تا در مورد اتهام مباشرت در قتل عمد از خود دفاع کند. او گفت: «من چهارمین همسر شوهرم بودم. او مرد بداخلاقی بود و به من خرجی نمی داد. او مدام کتکم می زد و بدنم هر لحظه کبود بود. با این حال من دخالتی در فوت دخترش یلدا نداشتم و در این سال ها بیگناه زندانی شده است ام. من هیچ وقت قتل را گردن نگرفته ام آیا که من قاتل نیستم.»

برادر این زن نیز دیروز به اتهام معاونت درقتل به دفاع از خود پرداخت و گفت: «آن وقت من نانوا بودم و زمانی که اتفاق اتفاق افتاد در نانوایی ام بودم و همکارانم می توانند در این باره شهادت دهند. من هیچ دخالتی در فوت یلدا نداشتم.»

پس از تحقیقات تکمیلی، قضات دادگاه وارد شور شدند تا راجع به دو متهم تصمیم بگیرند.

محاکمه مجدد همسر چهارم یک مرد که دخترخوانده 16 ساله اش را خفه کرد

واژه های کلیدی: دادگاه | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz